2015 Trençkot Modelleri

2015 Trençkot Modelleri

Yağmurlu günlerin tek kurtarıcısı trençkotlardır. Modası geçmeyen ve zamansız olan parçalardır. Hem gündüz, hem de gece kombinlerinde yerini almaktadır.

İlkbaharda renkli seçenekleriyle, sonbaharda ise toprak tonlarında kombinlerse karşımıza çıkmaktadır.

Pastel tonlardaki trençkotların çokça yakıştığını unutmamak gerekirken, desenli trençkotlar da kombininize ayrı bir hava katmaktadır. Tek dikkat etmeniz gereken nokta ise, kombininiz ne kadar renkliyse trençkotunuz da o kadar sade olmalıdır. Trençkotunuz renkli veya desenliyse de, kıyafetleriniz sade olmalıdır.

Trençkotlarınızı ister şık bir takımla, ister günlük giyim tarzınızla da tamamlayabilirsiniz. Üzerinize hafif bir şeyler almak istediğinizde yardımınıza koşacak nadide kıyafetlerdendir trençkotlar…

Yağmur çizmelerinizle, spor ayakkabınızla, botlarınızla veya oxford ayakkabılarınızla rahatça kombinleyebilirisiniz. Eğer halen gardırobunuzda bir trençkotunuz yoksa yeniden düşünmenin tam zamanı.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz