2015 Topuklu Ayakkabı Trendleri

2015 Topuklu Ayakkabı Trendleri

Bayanların her zaman kendilerine has bir giyim tarzları ve kendi yarattıkları modaları vardır. Kendi yarattıkları diyorum çünkü asla birebir modacıların sunduklarını kullanmazlar. Mutlaka kendilerinden de onları yansıtacak bir şeyleri giysilerine katarlar. Bu daha çok takı ve aksesuarlarda karşımıza çıkan bir ayrıntıdır. Kadınların elbise dolabı ne kadar zenginse ayakkabı dolabı da o kadar zengindir. En çok kullandıkları ayakkabılarda topuklu şık ayakkabı modelleridir. Bir bayanın tüm zarafetini topuklu ayakkabılar gözler önüne serer. Onun içinde bayanlar topuklu ayakkabıları her kıyafetleri ile bir şekilde kombinler ve kullanırlar. Bunun için bizde sizlere önümüzde ki sezonun topuklu ayakkabı trendleri hakkında bilgiler vermek istedik.

2015 Topuklu ayakkabı trendleri, önümüzde ki yılda her sezonda olduğu gibi topuklu ayakkabılarda farklı renk ve modellerde daha çok tasarımın ön plana çıktığını görmekteyiz. Özellikle gece kıyafetlerinin yani abiyelerin altına giyilecek olan topuklu ayakkabı modellerinde çok şık tasarımlara rastlamak mümkün. Sivri topuklu ayakkabıları, taşlı ve ışıltılı aksesuarlarla tamamlayan modacılar, her bütçeye uygun bir tasarımı da sizler için piyasaya sunmuş bulunmaktadırlar.

Gündelik hayatın içinde giyilen topuklu ayakkabıları incelediğimiz zamanda ise daha çok dolgu topuklu ayakkabıların göze çarptığını söylemek mümkün. Önümüzde ki sezonda topuklu ayakkabı trendlerinde yine öne çıkan bir farklılıkta renkler. Siyah, kırmızı, mor, yeşil gibi pek çok rengi topuklu ayakkabı modellerinde görmeniz mümkün.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz