2015 Tesettür Haşema Modelleri

2015 Tesettür Haşema Modelleri

Tesettür modası, muhafazakar giyimin yaşam biçimine saygılı duruşu ile günden güne gelişmesini sürdürüyor. Yaz modası içinde tesettür haşema modelleri önemli bir yer tutuyor.

Tesettür haşemalar, plajda ya da tatil sezonunda bayanların vücut hatlarını örten kıyafetler içinde rahat şekilde denize ya da havuza girmelerine olanak tanıyor.

 

2015 haşema modellerinde baskın çizgiler nasıl olacak?

Su Tutmayan  ve Hızlı Kuruyan Kumaşlar
Tesettür haşemalar, kaliteden taviz vermeyen çizgisini koruyor. Yeni sezon haşemalarda tesettürlü hanımlarımızın plaj   rahatlığı için önemli olan su tutmayan kumaşlar ön plana çıkmış durumda. Su tutmayan kumaşlar, haşemanın su altında vücuda yapılmasını da engelleyerek hanımlarımız için konfor sağlıyor. Ayrıca güneşte çabuk kuruyan kumaşa sahip haşemalar, deniz sonrası için de rahat kullanım olanağı getiriyor.

Belden Büzgülü Modeller
Haşemalarda belden büzgülü  modeller, su içinde diğer haşema modellerine göre daha rahat kullanılıyor. Su nedeniyle haşema üstünün açılması riskini en az seviyeye indiren bu modeller, özellikle  kilolu hanımlarımız tarafından basen bölgesini daha iyi kamufle ettiği  için tercih ediliyor.

Dikkati Göğüs Bölgesinden Uzaklaştıran Detaylar
Yeni sezon haşema üstlerinde uzmanca tasarlanan geometrik formların bedenin göğüs bölgesini kamufle ettiği gzölerden kaçmıyor. Düz renk ve sade modellere göre, haşemanın üst kısmında kullanılan kalın geometrik desen ve kuşaklar, göğüs bölgesi hatlarını kapatarak kullanım  rahatlığı sağlıyor.

Mini ya da Uzun Bone Seçenekleri
2015 tesettür haşema modelleri, mini ve uzun bone seçenekleri ile tesettürlü hanımlarımıza alternatifler de sunuyor.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz