2015 Plaj Kombinlerinde Renk Uyumuna Dikkat!

2015 Plaj Kombinlerinde Renk Uyumuna Dikkat!

2015 ilkbahar-yaz sezonu birçok farklı trende sahne olacak. Elbette plaj modasının as parçaları mayo ve bikiniler de bu trendlerden paylarına düşeni alacaklar. Moda dünyasına hakim olan renk ve desenlerde tasarlanıp üretilmiş bikini ve mayoları doğru renklerde parçalarla kombinlemezseniz ne trend görünebilirsiniz, ne de şık.

Bu sezonun en öne çıkan üç trendi çiçek, ekose ve çizgi desenleri. Ünlü markaların bikini ve mayo modellerinde de bu üç desenin ağırlığı hissediliyor. Bu mayolarla birlikte kullanacağınız havlu, peştamal, pareo, deniz elbisesi ve terliklerin uyumlu renklerde olmasına dikkat etmemeniz halinde şık görünmeniz zorlaşacaktır.

Çizgili bikinilerde genellikle beyaz renk kullanılıyor. Dolayısıyla bu bikinileri beyaz parçalarla kombinlemeniz şıklığınızı garantileyecektir. Aynı şekilde ekose desenli mayoları da tek renk parçalarla kombin yapmalısınız. Tercihen desenlerin içindeki tek renk parçaları ya da siyah ile beyaz parçaları kullanmanız 2015 yazında plajlarda hem eğilim hem de şık görünmenizi sağlayacaktır.

Gelelim çiçekli bikini ve mayolara. Çiçekli modelleri her zaman plajların gözdelerinden ama bu yaz her zamankinden daha da popüler olacaklar. Çiçekli bikini ve mayoları kesinlikle tek renk parçalarla kombinlemelisiniz yoksa desen karmaşası için de şık değil çok rüküş görünebilirsiniz. Markaların yazlık koleksiyonlarındaki tek renk parmak arası sandaletler bu bikinilerle çok uyumlu olacaktır.

Bikini ve mayolarınızla bunlara dikkat ederek kombin yapmanız 2015 yazında plajların en şık ve havalı kadınlarından biri olmanız için yeterli.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz