2015 Nişanlık Modelleri

2015 Nişanlık Modelleri

Evlenecek gelin kızların düğün ve ön düğün gibi yaşanan nişan hazırlıkları hiç bitmez. Son ana kadar süren alışverişlere rağmen yine eksikler olduğu düşünülür ve panik yaşanır. Oysa o özel anlarda ortamın en güzel ve gösterişli bayanları her zaman kendileri olur.

Nişan daha öncede söylediğimiz gibi düğünün ön provası niteliğindedir. Nişan hazırlıkları da düğün hazırlıkları kadar yoğun ve stresli bir şekilde geçer. Bir sezon önceden belli olan nişanlıklar da gelinlikler kadar önemlidir. Bizde bunu düşünerekten sizler için 2015 yılının en çok öne çıkacak nişanlık modellerini inceledik.

2015 Nişanlık Modelleri, önceki yıllarda da olduğu gibi klasik çizgiden çok uzaklaşmadan farklı bir havada oluşturulmuş olarak karşımıza çıkacak. En çok dikkat çekici olan eskinin prenses etek nişanlıklarının yani kabarık etekli nişanlık modellerinin önümüzde ki sezonda da çok trend olması olacak. Bunun yanında yine boydan balık etek inen ve yerlere kadar uzanan modelleri de nişanlık modelleri arasında görmek mümkün.

Önümüzde ki sezonun nişanlık renklerinde en çok öne çıkan renkler; pudra pembesi, ekrü, nar çiçeği rengi, menekşe moru gibi renklerdir. Aksesuarlara bakacak olursak nişanlıkları tamamlamak için en çok inci setlerin tercih edildiğini görmekteyiz. Ayrıca platform topuk ayakkabılar ve küçük mini çantalarda önümüzde ki sezonun nişanlık modelleri içinde öne çıkan aksesuarladır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz