2015 Mayo & Mayokini Trendleri

2015 Mayo & Mayokini Trendleri

Yaz aylarında plajlarda şık ve çekici olmak istiyorsanız kendinize yakışan mayo kadar trendleri de iyi bilmeniz ve ona göre seçiminizi yapmanız gerekiyor. Peki 2015 yazında mayo ve mayokinilerde neler trend oluyor ? Mayo ve mayokiniler hangi kıyafetlerle kombin ediliyor ?

Bu yaz özellikle tek omuzlu mayo ve mayokiniler trend oluyor. Bu mayoları çizgili ya da çiçekli pareolarla ve taşlı plaj terlikleriyle kombinleyerek kullanırsanız istediğiniz şıklığı yakalarsınız. Bu yazın diğer trendlerinden biri de transparan mayokiniler oluyor. Transparan mayokinileri  geniş şapkalarla ve metal aksesuarlarla kombinlerseniz yaratıcılığınızı ortaya çıkarmış olursunuz. Mayo ve mayokinilerde bu yaz cut out modası varlığını devam ettiriyor. Cut out mayokinileri mini etekle kombinlerseniz hoş bir ambiyans yakalarsınız. Mayolarda ayrıca fırfır, püskül ve metal detayları da bu yaz göze çarpıyor. Mayo ve mayokinilerde özellikle çiçek ve geometrik desenler ön planda olurken renk olarak ta mavi, turuncu, sarı gibi canlı renkler trend oluyor. Bu renkler özellikle bronz tene çok yakışıyor. Bu yaz mayo ve mayokinilerle birlikte aksesuar olarak renkli pareolar, geniş şapkalar ve  büyük çantalar kullanılıyor.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz