2015 Kolye Modelleri

2015 Kolye Modelleri

Modanın sadece giyim kuşam olmadığını artık çok iyi biliyoruz.  Moda, giyim kuşamdan daha çok aslında detaylarda gizlidir. Moda ve detaylar denildiğinde de hiç şüphesiz akla aksesuarlar geliyor.

Aksesuarlar içinde bayanların vazgeçilmezlerinden kolyeler, zincirli modellerden madalyonlara dek geniş bir model çeşitliliği sunuyor. Bu eşitlilik içinde her sezon, öne çıkan tarzları  görmek olası. 2015 aksesuar modasında kolyelerde öne çıkan detaylar ise kendini daha çok 90’lı yılların stillerini yansıtarak gösteriyor.

Tasmalar
2015 ilkbahar yaz yeni sezonu aksesuar modellerinde tasmalar göze çarpıyor. Taşı, işlemeli, tüllü, püsküllü çok çeşitli modelleri ile tasma kolyeler kombinlere şıklık katıyor. Tasma kolyelerin örgü modelleri daha çok  spor bir stille tamamlanmaya adayken, değerli taşlarla göz kamaştıran modelleri en sade abiyeleri dahi hareketlendirecek şıklıkta.

İri Detaylar
2015 kolyelerde iri taşlar ve iri inciler kullanılıyor. Uzun zincirlerin uzunu süsleyen iri detaylı kolyeler, fenimen çizgisi ile göz dolduruyor. Özellikle sokak modasının vazgeçilmez parçası olacak gibi duran bu şık kolyeler, tuniklerden gömleklere kadar birçok parça ile de kombinlenebilecek.

Madalyonlar
Madalyonu andıran, uzun zincirli kolyeler, birçok modelinde mesaj veren temaları da içeriyor. Uzun zincirlerin ucunda sallanan madalyonlar,  özellikle spor şıklığın vazgeçilmeyi olmaya aday.

Sırt Kolyeler
Sırt dekolteleri tulumlardan abiyelere dek 2015’ te moda. Doğrusu hazır sırt dekoltesi atağa geçmişken, 2015 kolye modasında sırt kolyelerini sanmamak olmaz. Uzun modellerden kısa ve zarif modellere dek sırt kolyeleri, değişik ve birbirinden gösterişli tasarımlarıyla hanımların beğenisini kazanacak.

İnce Zincir
İnce zincir ve uzunca sallanan zarif bir kolye ucu; modası geçmeyenbir stil. 2015’te kolye uçlarında sonsuzluk sembolü, kalp ile nazarlık detayı hala ön planda olacak.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz