2015 Kış Modasında Grinin 50 Tonu

2015 Kış Modasında Grinin 50 Tonu

Bu yıl kış mevsiminde en moda renklerin başında gri ve tonları gelmektedir. Gardırobunuz dan eksik etmemeniz gereken gri renkteki parçalar vitrinleri de süslemektedir.

Sokaklar ve vitrinler gri rengin tonlarıyla bezenmişken, tamamen gri renkte giyinerek minimalist bir stil yaratmak aslında oldukça kolay. Gri renk belki kış mevsiminde soğuk bir renk ama kendine özel stili sayesinde gri yine vazgeçilmez arasında olacak.

Gri kıyafetlerinin hareketlenmesi için aksesuarlardan destek alınması şarttır. Her renk aksesuar rahatlıkla tercih edilebilirken neon renklerle de rahatlıkla kullanılabilir.

Gri renk ve tonlarının oluşturduğu maskülen tarzlar oldukça yaratacıdır. Gri pantolonlar, gri gömlekler ve gri kabanları genellikle yüksek topuklularla dengelemek mümkündür.

Kalem etek tarzında bir kıyafetin üzerine gri tonlarında bir bluz ve gri bir kaban kullanmanız hoş bir stil yaratacaktır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz