2015 Hamile Giyim Modası

2015 Hamile Giyim Modası

Hamilelik her kadının hayatındaki en özel ve en unutulmaz dönemlerden biridir. Hamileyken hem bebeğinizin gelişine hazırlanırken hem de yeni hayatınıza alışmaya çalışırsınız. Bunların en başında büyüyen göbeğinizle birlikte değişen kıyafet stiliniz gelir.

Hamileyken giydiğiniz kıyafetlerin rahat ve şık olması oldukça önemlidir. İşte bu nedenle yaz veya kış mevsimi farketmeden hamile giyim modası içinde değişmeyen en önemli parça taytlar oluyor. Taytlar genelde göbeğinizi sıkmadan rahat olmanızı amaçlar. Sizde üzerine çeşit çeşit tişört, bluz, tunik, gömlek, kazak veya hırka giyerek kullanabilirsiniz.

Eğlenceli ve yazılı tişörtler de hamile giyim modasını renklendiriyor. Üzerinde farklı resimler ve eğlenceli yazılar klan bol tişörtler özellikle yaz aylarında kurtarıcınız olacaktır. Yürüyüşe çıkarken taytınızın üzerine bu stilde tişörtler giyerek rahat bir spor ayakkabıyla stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Elbiselerse tabii ki hamileler için en ideal kıyafetler arasında. Özellikle de göbeğiniz iyice  büyümeye başladığında farklı farklı modellerdeki elbiseleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

2015 hamile giyim modası için pek çok farklı markanın tasarımlarını takip edebilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz