2015 Büyük Beden Abiye Trendleri

2015 Büyük Beden Abiye Trendleri

Abiye kadınların en büyük tutkusu olan bir kıyafettir. Bayanların abiye tutkusu, kadınların en şık gösteren kıyafetlerin başında abiyelerin gelmesinden kaynaklanmaktadır. Kapalı, açık fark etmeksizin her bayanın gardolobun da abiye elbiseler bulunmaktadır. Abiye elbise giymek için kusursuz bir bedene sahip olmanıza gerek yok. Günümüz de büyük beden giyen bayanlar için de tasarlanmış çok güzel abiye modelleri bulunmaktadır. Büyük beden giyinen bayanlarımız için önümüzde ki sezonun abiye trendlerini sizler için araştırdık.

2015 Büyük beden abiye trendlerin de en çok dikkat çekici olan kilolu bayanlarımız için oldukça fazla seçenekli bir sezonun hazırlanmış olmasıdır. Gece elbiselerinde seçeneklerin çok fazla olduğu bir sezon kilolu bayanlarımız için hazırlanmıştır. Yine fazla kiloları kapatmak için en çok tercih edilen siyah renk, önümüzde ki sezonda da büyük beden abiyelerin en trend rengini oluşturmaktadır.

2015 Büyün beden abiye elbiselerinde en çok öne çıkan elbise modeline gelecek olursak, hafif balık etek kesimli boydan bütün inen elbiselerin daha çok tercih edildiği bir sezonla karşılaşacağız. Boydan hafif balık inen modeller de fazla kilolar rahatlıkla saklana bilmektedir. Önden uzun yırtmaçlarla hem dekolte verilmiş oluyor hem de yürürken hareket kolaylığı sağlanmaktadır. Kollarda ki fazla kiloları saklamak içinde ya ince kumaştan yapılmış bir bolero ya da ince bir şalı omuzlarınıza almayı tercih edebilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz