2015 Abiye Modası

2015 Abiye Modası

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte düzenlenecek olan özel günlerin sayısı da artıyor. Mezuniyet partileri, davetler, gece gezmeleri, düğün ve nişan özel günler gibi pek çok ortamda boy gösterecek olan genç kızları, 2015 yılında birbirinden tarz abiye elbiseler bekliyor. Genç kızların enerjisine yakışacak olan yaşına uygun tasarımları görüyor olacağız.

Genç kızlar genel olarak vücutlarının güzelliğini ön plana çıkartmak istiyorlarsa mini abiyelere göz atabilirler. Bu yıl da neredeyse tüm giyim mağazalarında yer alacak olan hareketli mini abiyeler ile tüm organizasyonlarda en şık bayanı siz olabilirsiniz.

Genç kız abiye modelleri olarak çok fazla stilde elbise bulunmaktadır. Abiye elbise giymek isteyenlerin dikkat etmesi gereken ilk detay ise basenlerdir. Eğer basenleriniz fazla ise bu tarz abiyeler uygun olmayabilir. Daha düz bir vücuda sahip olan genç kızlara özel  önerilen mini abiyeler çokça taş ve dantel işlemeleriyle hazırlanarak dikkat çekici ve modaya uygun özellikler kazanıyor.

Genç kızlar için daha sade ve daha modern bir tarz istenirse ve armut tipi vücut hatlarına sahip olunduğunda boydan abiye elbiseler tercih edilmelidir. Boydan abiye elbise tercih edecek olan bayanlara ise bizim önerimiz, tek omuz ve taş işlemeli abiye tarzları olacak. Hem sade, hem de oldukça şık duran bu abiyeler tüm gözler üzerinizde toplanacak. Şık bir ayakkabı ve portföy çantalarla da bu kombinler oldukça şık bir şekilde tamamlanabilir. Abiye elbiseler konusunda genç kızlara da pek çok moda blogu detaylı olarak öneriler yayınlamaktadır. Görselli olarak incelemek isteyenler için bloglar da bu konular düzenlenmişlerdir.

En güzel abiyeler 2015 yılında da her türlü zevke uygun tarzda tasarlanarak vitrinleri süsleyecektir. Abiye modelleri sadece genç kızlar tarafından değil bütün bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Genç kızlar için de abiye çeşitlerinin bu kadar fazla olması da modaya uygun çizgilerle paralel olarak ve artarak devam edeceği görülmektedir.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz