2014 Şort Kombinleri

2014 Şort Kombinleri

Yaz sezonu açıldı ve hanımlar dikkat yaz aylarında gösterişin tam zamanı! Yazın ortasında uzun kollu gezmek hatta pantolon ile gezmek istemeyenlerin ilk tercihi şüphesiz ki şortlar. Ancak şort giydiğinizde bunu üst tarafınız ile kombinlemeniz gerekiyor. Tabi haliyle de ikilemde kalıyorsunuz acaba ne giyeceğim diye. Hiç üzülmeyin bizler sizler için güzel bir galeri hazırladık ve yaz aylarının vazgeçilmez şort kombinlerini sizler için derledik.

Bu yaz kot şortlarınızı bohem üstler ve sezonun favorisi kimonolar kombinlemeyi değerlendirmeye almak için son şansınız. Moda değişiyor sürekli ve bu yazın en gözde modası tabi ki kimonolar. Örneklerde göreceğiniz üzere şortları sweatshirtlar, boyfriend gömlekler, bluz ve tişörtlerle kısaca gardroplar da yer alan tüm yazlık parçalarla tamamlamak mümkün kılınabiliyor.

Şort kombinleme yaparken ayakkabılara da dikkat edin. Bu sezon geçen senenin modasına göre daha erkeksi sandalet, terlik ve ayakkabıların ön planda olduğunu da belirtmeliyim. Tarzınıza uygun kombinasyonu bulmak için foto galerimize mutlaka göz atın.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz