2014 İlkbahar Tommy Hilfiger Koleksiyonu

2014 İlkbahar Tommy Hilfiger Koleksiyonu

2014 İlkbahar Tommy Hilfiger True to Blue Kapsül Koleksiyonu

Denim, şambre ve indigonun evriminde önemli bir rol oynayan Tommy Hilfiger markası bu malzemelerin yıllarca hiç vazgeçilmemesi üzerine ortaya çıkan kalıcı etkiyi kutlamak için True to Blue Kapsül Koleksiyonunu yarattı. Bunun için 5 endüstri tasarımcısıyla işbirliği yapan marka, Amerikan tarzının önemli parçalarından olan sözü edilen malzemelerin moda dünyasındaki kalıcılığını eski parçaların modern yorumlarla tekrar yaratılması şeklinde gözler önüne seriyor.

1970’lerde marka tarafından piyasaya sunulan mobilyaları yine Tommy Hilfirger markası adı altında modern tarzla günümüze uyarlıyor. Sözü edilen ürünler ise 14 Nisan 2014 tarihinde Tommy Hilfiger mağazalarında dünyanın çeşitli yerlerinde satışa sunulacak. True to Blue Kapsül Koleksiyonu’nun bir diğer parçası da 2014 ilkbahar kadın, erkek ve çocuk kreasyonu. Bu kreasyonda öne çıkan renkler genelde denim mavisi üzerine neon pembe, kırmızı ve turuncu gibi renklerle yapılan vurgular.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz