2014-15 Sonbahar / Kış Moda Trendleri

2014-15 Sonbahar / Kış Moda Trendleri

2014-2015 Sonbahar/Kış Moda Trendlerinde bu sene yine eskiye dönüş oluşumu kendini gösterecek gibi gözüküyor. 1960’lı yılların panço akımı bu sene kış trendi olarak görülecek gibi gözüküyor. Renk özellikleri ile de eski yılların renkli baskıları beraberinde gelebilir. Pelerin, kadife elbiseler bu sezonda sizlere kavuşacak.

Bu seneki Sonbahar/Kış Modası içerisinde eskiye dönüş ile birlikte 60’lı yılların grafikleri ve tek parça “bady doll” elbiseleri Moda devlerinin tüm kreasyonlarında yerini almış gibi duruyor. Bu senenin modası arasında bulunan örgü kıyafetler bu sezonun en çok rağbet görecek elbiseleri gibi duruyor. Örgü kıyafetlerde renk seçimi olarak genellikle toprak rengi ve açık krem renkleri öne çıkacak gibi gözükmekte. Kaban modası içinse bu sezon biraz değişiklik olarak “XXL” trendi görüntüye çıkıyor. Klasik kesimli pantolonlar uzun ve feminen bir tarza dönüştürülmüş. Altın renkli ışıltılı tasarımlar ise bu sene yine ön sıralarda bluzlar ve altın ışıltısı ile donanmış desenli elbiseler değişik kombinasyonlar ile moda severlerin beğenisine sunulacak. Spor sitilinden taviz vermeyen moda severler ise kırmızı ve mavi renkli dinamik montlar ve elbiseler ile vazgeçilmez bir moda akımına maruz kalacaklar. Bu senenin en çok moda akımı söylediğimiz gibi panço tarzı giyimler olacak. Ancak siz yine de şimdiden bu senenin modası olacak uzun pantolonlar için raflarda yerlerinizi ayırın. Uzun pançolar ve pelerinlerin yanı sıra uzun pantolonların çok tutulacağı görülebilmektedir.

2014-15 Sonbahar / Kış Moda Trendleri sizler için değerlendirdik.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz