100 Kalori Yakmanın 8 Kolay Yolu

100 Kalori Yakmanın 8 Kolay Yolu

Kilo vermek için kalori yakmak gereklidir ama peki bu kaloriler nasıl daha kolay yakılır sorusuna işte cevaplar;

1- Eğer bisiklet kullanabileceğiniz bir yerde yaşıyorsanız toplu taşımaya veda edebilirsiniz 15 dakikalık bir bisiklet yolculuğu yapmanız 150 kalori yakmanızı sağlar.

2- Bu hafta sonu alışverişe veya gezmeye çıkmak yerine farklı bir değişiklik yapın.Suda duran bir oltayla 25 dakika geçirmek bile 99 kalori yakmanızı sağlar.

3- Bahçenizdeki solmuş bitkileri veya çiçeklerin yerlerini değiştirme zamanı geldi bile. Yabani otları koparmak ve toprağı düzeltmek kalorilerinizi yakmanıza yardımcı olacaktır. 113 kalori için 25 dakika uğraşmanız yeterlidir.

4- Artık asansörlere veda etmeye hazır mısınız? Merdiven çıkmak dakikada 7 ile 10 kalori yakmanızı sağlar.

5- Elizabeth Taylor gibi sizde bilardoya başlayın. 35 dakikada tam 99 kalori yakın.

6- Çocukken en iyi oyunlarımızdan biri,şimdilerde kilo vermemize yardımcı oluyor. 10 dakikalık bif ip atlama 113 kaloriye denk geliyor

7- En sevdiğiniz cikleti seçin ve çiğnemeye başlayın. 12 dakikada bike 11 kalori yakabilirsiniz.

8- Uyanır uyanmaz kahvaltı etmenin yerine hemen yürüyüşe çıkın. 20 dakikalık bir yürüyüş bile 100 kalori yakmanızı sağlayacaktır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz