1 Haftada 3 Kilo Vermek

1 Haftada 3 Kilo Vermek

Zayıflamak isteyen bayanlar bu haber sizleri yakından ilgilendiriyor. Her bayan zayıf ve fit görünmek ister. Alınan sağlıksız kilolar ileride ruhsal çöküntüler ve psikolojik tedavilere kadar farklı kategorilerde ki hastalıklara kadar ilerlemektedir. Ancak sizin yapacağınız diyetler çok önemli. Asla kendinizi koy vermeyin. Diyet listeleri ve takip edeceğiniz bu blogda zayıflamak mümkün olacak.

Diyetimiz harika derecede işe yarıyor. Bir hafta da 3 kilo zayıflamak bu diyetten geçiyor. Eğer çok acıkıyorum kendime hakim olamıyorum diyorsanız bu diyet hiç size göre değil. Çalışmadan zahmet vermeden rahmet olmaz. Büyüklerin lafıdır. Bu zayıflama yöntemini uygulamanızı öneririm. Farklılığı sizlerde göreceksiniz.

Diyet listelerinin en önemli ana yemeği salatadır. Bunu asla unutmayın. Sakın ama sakın salatayı ihmal etmeyin. Ana öğenizin salata olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. 1 haftada 3 kilo diyeti ‘nde en önemli etken salata. Diyette salata önemli olduğundan bunu yazıyoruz.

zayif

 1 Haftada 3 Kilo Vermek !

* Salata menünüzün bir parçası olmalı.

* Bol su tüketmeniz bu yaz aylarında çok önemli.

* Vücudunuzu mümkün olduğunca nemlendirmelisiniz. Günde 10-15 bardak arasında su içmelisiniz.

* Spor yapmak kilo vermenin en önemli maddeleri arasında yer alıyor. Mümkün olduğunca da her akşam yürüyüşünüzü yapın.

* Porsiyonlarınızı yarı yarıya kadar düşürün.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz