Transparan Abiye Modelleri 2015

Transparan Abiye Modelleri 2015

Özel günlerin vazgeçilmez parçalarından olan abiyeler bu yıl da farklı tasarımları ile dikkat çekiyor. Bu abiye modellerinden en dikkat çekenleri ise transparan abiye modelleri oluyor. Özel gecelerde ve günlerde bütün bakışları üzerine çekmek isteyenlerin çokça tercih ettiği bu modeller, bu yıl ten rengi tüllerle cesur tasarımlardan oluşuyor. Göğüs bölgesinde ve sırtta bulunan dekoltelerde şık ve transparan bir görüntü oluşturuyor.

Omuzlarda, göğüs dekoltesinde, etek kısımlarında ve diğer kısımlarda kullanılan saydam tüllerle çok farklı duran bu abiyeler, 2015 yılında da zarif görünmek isteyen bayanların tercihi olacaktır.

Bu yıl siyah yine vazgeçilmez renklerden olurken, abiye elbiselerde transparan modellerle vitrinleri süslüyor. Işıltılı veya taşlı modelleriyle transparan elbiseler 2015 yılının en hit abiye modellerinden olacak.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz