Sivilcelere Kahve Maskesi

Sivilcelere Kahve Maskesi

Sivilcelerle başa çıkmak oldukça zordur. Evinizde bulunan kolay malzemelerle yapabileceğiniz maskeler size bu konuda oldukça yardımcı olacaktır. Kahve maskesi,özellikle yağlı ciltlerin tercih edeceği bir karışımdır. Kahveyi içtikten sonra telvesinin atılmaması gerekir çünkü cilt için oldukça faydalıdır. Kahvede bulunan kafein,cilt için hem yararlı hem de arındırıcı bir etkiye sahiptir. Peki bu maske nasıl hazırlanır?

Kahve maskesi için malzemeler
1 tatlı kaşığı türk kahvesi
1 tatlı kaşığı limon suyu
Küçük bir kase

1 tatlı kaşığı kahve telvesini kaseye koyun. Daha sonra limon suyunu ilave edip iyice karıştırın. Hazırladığınız karışımı yüzünüze aşağıdan yukarıya doğru yavaşça sürün. 5 dakika bekledikten sonra maske kuruyacaktır. Maskeyi soğuk suyla durulayın. Bu maskeyi 15 gün aralıklarla uygulayabilirsiniz. Kahvedeki pütürcükler cildinizi temizlerken bir yandan da sivilcelerinize iyi gelerek onlardan kurtulmanızı sağlayacaktır. Doğal ve pratik bir maskeyle sivilcelerinizden kurtulmanız artık mümkün.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz