Saç Dolgunlaştıran Doğal Maske

Saç Dolgunlaştıran Doğal Maske

Cansız ve zayıf saçlar, her kadının adeta korkulu rüyasıdır. Kışın soğuktan, yazın ise sıcaktan saçlar yıpranır ve incelir. Mat ve solgun gözükmesinin yanı sıra, kırılarak dökülmeler meydana gelir.

Saçların daha dolgun ve hacimli görünmesini sağlamak için yapılan saç dolgunlaştırıcı maske, saçın nem dengesini korurken aynı zamanda saçların daha gür görünmesini de sağlar.

Solgun ve sönük saçlara, parlaklık ve dolgunluk sağlamak için, saça hacim veren maske uygulaması yapmak gerekir.

Aktarlarda kolayca bulabileceğiniz malzemelerle yapacağınız saç kalınlaştıran maske sayesinde, daha sağlıklı ve dolgun saçlara sahip olabilirsiniz.

 

Gerekli malzemeler

1 yemek kaşığı saf zeytinyağı
1 yumurta sarısı
1 yemek kaşığı papatya yağı
1 yemek kaşığı kekik yağı
1 çorba kaşığı badem yağı

Maskenin hazırlanması ve uygulanması

Tüm malzemeler cam bir kaseye konulup, iyice birbirlerine yedirilerek karıştırılır ve saç diplerinden başlamak üzere tüm saç uçlarına yayılır. Maske, tüm saçlara masaj yaparak sürülüp yedirilir.

Saçların nemlenmesi ve maskenin saça iyice nüfus etmesi için, bir streç yardımı ile saçlar sarılarak hava alması önlenir. Maskeyi saçınızda 30 dakika bekletin ve ardından şampuanlayarak iyice temizleyin. Şampuanlamanın ardından, saçlarınızı birkaç defa durulayın.

Saç gürleştirme yöntemi, düzenli olarak haftada 1 defa yapıldığında, mükemmel sonuçlar verir.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz