Pierre Cardin Gelinlik Modelleri 2016

Pierre Cardin Gelinlik Modelleri 2016

Gelin olmaya hazırlanan bayanlara özel Pierre Cardin gelinlikler birbirinden şık ve zarif tasarımlarıyla gözde olacak gibi görünüyor. Asaletin ve masumiyetin simgesi, genç kızların rüyası Pierre Cardin gelinlik modelleri…

Gelinlik tek başına da çok güzel olmasına rağmen gelin ayakkabısı, gelin çiçeği ve el buketleri gibi aksesuarlarıyla duvak ve gelin tacı gibi tamamlayıcıları ile çok daha fazla anlam kazanmaktadır. Pierre Cardin de bu küçük ama önemli detayları unutmamış ki en az gelinlik modelleri kadar bu detaylara da özen göstermiştir.

Gelinlik koleksiyonunda bu sezon Pierre Cardin, kırık beyaz ve baskın olarak daha çok saf beyaz renkleri tercih etmiş. Tafta kısmı bol belden aşağısı dökümlü eteklere daha fazla yer verilmiş. Straplez gelinlik modellerinde ise dekolte detayları sade tutularak cazibesi ve şıklığı artırılmış. İnce ve kalın askılı modellerde ise kalp göğüs kupları daha fazla ön planda. Tamamı dantel işlemeli el işi gelinlikler ise çok fazla beğeniliyor.Bu yılki gelinlik modellerinde yine dantel ve nakış işlemeler beyazın masumiyetiyle tam bir uyum içinde yer almaya devam ediyor.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz