Peplum Kıyafet Kombin Önerileri

Peplum Kıyafet Kombin Önerileri

Peplum kıyafetler, her çeşitteki giysilerle rahatlıkla kombinlenebilen çok şık parçalardır. Peplum tarzda bluzlar, elbiseler, etekler ve ceketler hareketli fırfırları ile daima trend parçalar arasındadır. Çekici ve feminen bir görünüme kavuşturan peplum kıyafetleri kombinleyerek güzelliğinize zamansız bir fark katarken kadınsı yönünüzü de ortaya çıkarabilirsiniz.

Farklı modelleri ve tasarımları ile peplum kıyafetler ister dekolteli, isterseniz de daha ağır tarzlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Peplum tarzda kıyafetler giyerek dikkatleri üzerinize çekmek için kıyafetinizin üzerine kemer takarak şıklığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Peplum parçalar yapısı gereği hareketli tarzda olduğundan dolayı şık olabilmeniz için basit ve sade tarzda  kombinlemeniz tavsiye edilmektedir. Öncelikle çok canlı ve göz alıcı renklerden, desenli kıyafetlerden uzak durun. Vücudunuzun üst kısmını ince göstermek istiyorsanız, alt kısmında renkli veya desenli peplumları tercih edebilirsiniz. Özellikle bel bölgenizi ince göstermek istiyorsanız bel kısmınıza kemer kullanabilirsiniz ya da siyah ve lacivert gibi renkleri tercih edebilirsiniz.

Dar paça skinny jean pantolonlarınızın üzerine giyeceğiniz fırfırlı peplum bluzlerinizi dolgu topuk ayakkabılar ile kombinleyerek peplum trendine sizde ayak uydurabilirsiniz.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz