Mustela Bebek Bakım Seti

Mustela Bebek Bakım Seti

Mustela anne ve bebek bakım ürünlerinde dünyanın en çok bilinen ve tanınan markasıdır. Bebekler doğaları gereği tüm ihtiyaçlarını kendileri göremez belli bir erişkinliğe ulaşıncaya kadar anne ve babalarından karşılamaktadırlar. Bu sebepledir ki bebek bakımında anne ve babanın görevi çoktur. Oldukça zor olan bu dönemde anne ve babalara yardımcı olmak amacıyla çeşitli ürünler mevcuttur. Tüm bunları bir arada toplayan mustela özellikle de anne ve bebek sağlığı konusunda gelişmiş ürün yelpazesine sahip bir markadır.

Mustela yeni bebek sahibi olan annelerin hayatını kolaylaştıran, hassas bebek cildine ve anneye uygun cilt bakım ve temizleme ürünleri sunan bir markadır.

Mustela markası ilk olarak 1950 yılında bebeklerin hassas ciltlerine uygun olarak üretilmiş temizleme losyonu üreterek bebek bakımı alanında yeni bir çağ açmış oldu. Bu şekilde devam eden Mustela markası bebek ürünleri konusunda atmış olduğu adımı her geçen gün arttırarak bebek bakım seti ve bebek bakım ürünlerinin yanı sıra anne bakım ürünleri ve annelik dönemi için üretilmiş farklı ürünler geliştirmeye başlamıştır.

Mustela bebek bakım seti içerisinde günlük bakım serisi, banyo serisi, bez değişim ve koruyucu bakım serisi bulunmaktadır. Mustela bebek bakım setinin içerisinde bulunan ürünlerinin hiçbirinde paraben bulunmamaktadır. Bebeğin hassas cildine uyumlu olabilecek şekilde tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Mustela bebek, anne ve hamile kadın cilt bakım ürünlerinden bebeklere özel çantalı, bebek altı değiştirme pedi ve bebek pişik bakım kremi hediyeli bakım seti sunmaktadır.

http://www.dermoeczanem.com/mustela


YORUMLARBir Cevap Yazın

Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz