Koltuk Altı Kararmasına Ev Yapımı Çözümler

Koltuk Altı Kararmasına Ev Yapımı Çözümler

Sebebi ne olursa olsun, koltuk altı kararması kadınların çözümünü aradıkları en büyük problem. Yaz geldi çattı, koltuk altını açıkta bırakacak kıyafetleri giyebilmek için bu sorunun üstesinden gelmek şart oldu. Sizlere vereceğimiz birkaç öneri ile moral bozucu bu durumdan kurtulmanız mümkün.

Pirinç unu ve sirkeyle hazırlayacağınız macunu duştan sonra koltuk altlarınıza uygulayın, kurumasını bekleyin ve durulayın. Düzenli kullanımı koltuk altı rengini açmanıza yardımcı olacaktır.

Limon bu konuda akla gelecek ilk çözümlerden birisi. Cildi temizleyerek cilt tonunun açılmasına yardımcı olmaktadır. Uygulamasına gelince; limonu ortadan keserek koltuk altınızı ovabilirsiniz. Bu işlemi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta tüy dökücü yöntemlerden hemen sonra uygulamamak.

Koltuk altı kararmaların da etkili bir diğer ürün karbonat. Su ile karıştırarak hazırlayacağınız macunu koltuk altına ovalayarak sürmeniz gerekiyor. Bu yöntem içinde düzenli kullanım şart.

Süt, un ve gül suyu ile hazırlayacağınız macun koltuk altı bölgeniz için besleyici, kötü kokuları giderici ve aydınlatıcı bir etkiye sahiptir.

Alabileceğiniz diğer önlemler ise, koltuk altı deodorantlarını kullanmamak, bölgedeki tüyleri traşlamak yerine ağda ile almak, kullanılan ağdanın sıcaklığını teninizi yakmayacak şekilde ayarlamak ve kişisel hijyen kurallarına dikkat etmek olarak sıralayabiliriz.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz