Kırışıklıkları Önlemek İçin Maskeler

Kırışıklıkları Önlemek İçin Maskeler

Yaşın ilerlemesi, sigara kullanımının artması ve stres gibi nedenlerden dolayı kırışıklıkların göz çevresi başta olmak üzere artmakta olduğunu görürsünüz. Pürüzsüz, canlı ve dinamik cilde kavuşmanız için kırışıklıkları önleyebileceğiniz maskeleri evinizde doğal bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Bunun için hangi malzemeleri kullanabileceğinize dair size bazı önerilerde bulunacağız.

Kırışıklık İçin Bal Maskesi

1 kaşık bal, 1 kaşık yoğurt, yarım kaşık portakal suyu ve yarım adet muzu karıştırmak suretiyle kendinize kırışıklığa karşı kullanabileceğiniz muhteşem bir maske hazırlayabilirsiniz. Muzu püre haline getirdikten sonra diğer ürünleri karıştırabilirsiniz. Parmaklarınızla uygulayacağınız küçük masaj hareketleri sayesinde kırışıklığı önleyici formülü bulabilirsiniz. Bu sayede cildinizde parlaklığı hissedebilecek ve yumuşadığını sizler de rahatlıkla görebileceksiniz.

Kırışıklık İçin Limon Maskesi

Limonun saymakla bitiremeyeceğimiz kadar faydası vardır ve bunlar arasında cildi iyileştirmesi ön plandadır. Cildin sıkılaşması ve kırışıklıkların normale dönmesi için sizler de limon ve karbonat karışımını uygulayabilirsiniz. Yarım adet limonun suyunu, 1 yemek kaşığı karbonat ile karıştırmanız gerekmektedir. Böylece cildinizdeki kırışıklıkların kısa süre içerisinde düzeldiğine şahit olacaksınız.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz