Karın Germe Uygulaması Nedir Nasıl Yapılır?

Karın Germe Uygulaması Nedir Nasıl Yapılır?

Karın germe uygulaması iki ayrı başlıkta yapılan bir uygulamadır. Biri mini karın germe operasyonu olarak adlandırırken, bir diğer ise tam karın germe operasyonu olarak tanımlanır. Karın germe operasyonlarında genel anestezi altıda uygulama yapılır ve kişi herhangi bir ağrı ya da sızı duymaz. Elbette bu uygulama sadece bir hastane ortamında yapılmalıdır ve bu sebeple de bu konuda mutlaka hassas olmalı ve tam teşekkürlü bir adres olmasına dikkat etmelisiniz. Karın germe uygulaması öncelikle kişinin analiz edilmesi ile başlıyor. Fazlalık olan kısımlar belirleniyor ve kalemler ile çizilerek operasyona hazırlık yapılmış oluyor. Karın germe uygulama sonrası bir aylık bir korse giyilme durumu da ortaya çıkabilir. Buna doktorunuz karar verecek ve hangi tür korseyi giymeniz gerektiği de sizlere aktarılıyor olacaktır.

Vaser High Definition uygulaması kısa olarak Vaser Hi def olarak tanınıyor. Bu uygulama aslında kişinin vücuduna şekil verme uygulamasıdır. Hatta hem karın germe hem de bu uygulama aynı zamanda yapılabilir. Vaser High Definition uygulamasında istenmeyen yağlar öncelikle tespit edilir ve sonrasında alınarak kişinin istediği o vücut hattı ortaya çıkarılmış oluverir. Vaser High Definition için kadın ya da erkek ayrımı yoktur. Kadınlar şekilli vücut isterken, erkeklerde daha kaslı bir görüntü için bu uygulamaya dahil olabilirler

Vaser Hi-Def ameliyatı yaklaşık olarak hastasına göre 2 saatten başlayıp, 4 saate kadar devam edebilecek bir süreçtir. Bu uygulama sonrasında doktorunuz sizlere özel bir korse verebilir ev bunu giymeniz istenebilir. Bu korse söylenilen süreçte kullanılmaya devam ediliyor olacak. Vaser Hi-Def ameliyatı sonrası yaklaşık 10 gün sonra artık spor yapmaya başlayabilirsiniz ama bunu da abartmadan ve hafif olarak başlayarak yapmalısınız. Vaser Hi-Def ameliyatı sonrası hafif şişlik ve morluk görünebilir ama bu süreç sonrası bunlarda yok olarak sızı kalmıyor olacak. Sizler isterseniz bu süreçleri dinlenerek geçirebilir ve kimselere bir açıklama yapmak zorunda kalmayabilirsiniz. Doktorunuz Leyla Arvas ile görüşerek detayları konuşmaya başlayabilirsiniz. http://drleylaarvas.com/ adresinden daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz