Karın Bölgesindeki Fazlalıkları Gizlemenin Yolları

Karın Bölgesindeki Fazlalıkları Gizlemenin Yolları

Bayanlarda özellikle bel ve basen bölgelerindeki fazlalıklar can sıkarken moda ipuçlarıyla bu kusurları gizlemenin yolları oldukça kolaydır. Kıyafet seçimleri ve moda ipuçları ile karın bölgenizdeki fazlalıkları kolaylıkla gizleyebilmek için ipuçlarına dilerseniz bir göz atın.

Yüksek Bel Kot Pantolon Giyin

Fazla kiloları gizlemenin en önemli ipuçlarından biri ise kot tarzını değiştirmektir. Yüksek bel kot pantolonları tercih ederek siz de bacak boyunuzu daha uzun göstererek daha zayıf ve uzun görünmenizi  sağlayabilirsiniz. Düşük bel pantolonlardan uzak durmak en önemli detay olurken bu tarz pantolonlar göbeğinizin sarkık görünmesine neden olacaktır.

Üstünüze Uzun Parçalar Tercih Edin

Uzun bluz ve tunikler, karın bölgesindeki fazlalıkları gizlemek için çok değerlidir. Bel ve karın bölgesindeki fazlalıkları yok etmenin en önemli yolu uzun bluzlardan yararlanarak fazlalıkları gizlemek için küçük hileler yapmaktır.

Kombinlerinizde Blazer Tarzı Ceketler Kullanın

Son yıllarda çokça moda olan blazer ceketler göbek bölgenizi çok ustaca bir şekilde gizlemektedir. Blazer ceket seçiminde slim tarzda olan tam uyum sağlayan ceketleri tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Profesyonel Çözüm Mü Arıyorsunuz?

Yukarıda yer alan öneriler dışında daha profesyonel çözümler arıyorsanız karın estetiği ameliyatları ile basen ve göbek bölgesindeki fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. Kadınların özellikle yaz aylarında tercih ettiği bu yöntem hem şık bir vücuda hemde güzel bir görünüme olanak sağlıyor. Türkiye’de son dönemlerde hızlı bir trend yakalayan karın estetiği yaptırırken mutlaka deneyimli ve olumlu referanslara sahip estetik merkezlerini tercih etmelisiniz.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz