İstanbul Arçelik Servisleri

İstanbul Arçelik Servisleri

Pendik Arçelik Servisi Arçelik ürünlerinin bütün sorunlarıyla yakından ilgilenen bir servisidir. Yıllardır bu sektörde hizmet veren bir servis olarak gerekli alt yapımız sayesinde tecrübeli ve modern bir servis olarak hizmet vermekteyiz. Arçelik müşterilerinin 365 gün ihtiyaç duydukları bakım ve onarım hizmetini randevu sistemiyle sağlamaktayız.  Uzman ve tecrübeli kadromuz son teknoloji ürünü ekipmanlarıyla müşterilere hizmet vermektedir.

Kurtköy Arçelik Servisi aynı gün içinde müşterilere teknik destek hizmeti sunmaktadır. Uzman teknisyenleriyle müşterinin sorununu yerinde tespit ederek, ürün hakkındaki gerekli incelemelerin gerekli ekipmanların desteğiyle yapılmasının ardından gerekli görülen onarım ve destek hizmeti ivedilikle sağlanmaktadır. Servisimizin modern tamir atölyesiyle Arçelik ürünlerinin onarım ve tamiri sorunsuz olarak sağlanmaktadır. En kısa zamanda ürünlerinizin bakım ve onarımlarını tamamlayarak sizlere sorunsuz olarak teslim etmeyi borç biliyoruz.

Kaynarca Arçelik Servisi destek almak istediğiniz ürününüz hakkında sizlere de gerekli bilgilendirmeleri yaparak çözüm sunmaktadır. Orjinal yedek parça garantisinin sunulduğu ve 1 yıl garantili servis hizmetinin sağlandığı müşteri odaklı bir servis firmasıdır. Güvenilir ve hızlı bir teknik servis hizmeti verilmektedir. Arçelik ürünlerinin satış sonrası desteğini sorunsuz bir şekilde profesyonel kadromuzla müşterilere sunmaktayız. Piyasaya sürülen yeni ürünlerin gerekli inceleme ve  bilgilendirmeleri de isteyen müşterilerimize yapılmaktadır. Arçelik kalitesini evlerinde ve iş yerlerinde yaşamak isteyenlerin sorunsuz bir şekilde hizmet alması en büyük hedefimizdir. Donanımlı bir teknik servis olarak ürünlerinizi sorunsuz şekilde kullanmanız için çalışıyor ve kendimizi devamlı geliştiriyoruz. Arçelik kalitesini bizlerin desteğiyle yıllarca severek kullanacağınızdan emin olabilirsiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz