Hem Şık Hem Zarif HalHal Modası

Hem Şık Hem Zarif HalHal Modası

Bayanların yaz aylarında vazgeçemedikleri bir takı olan halhal,  bu senede yine ayaklarda yerini aldığı görülebilmektedir. Halhal, modelleri ile ayaklarda duruşundan hiçbir sadelik kaybetmeden yerini almıştır. Yaz ayı ile birlikte sahillerde ayaklarda bol bol görülen halhal modası bu sene değişik gümüş ve altın modelleri ile boy göstermektedir. Şimdi sizinle bu senenin halhal modellerini bir inceleyelim.

Bayanların özellikle aksesuar olarak gece şık mekânlara giderken ayaklarına taktıkları bu takılar, güzelliği ile göz alıcı bir görünüm oluşturabiliyorlar. Özellikle şık bir elbise ve ayağa giyilen sade bir yüksek topuklu bir ayakkabı ile kullanımı tavsiye edilmektedir. Halhal kullanımında ayak üzerinde takılan değişik modelleri ile bu sene bir moda akımı izi bıraktığı görülmektedir. Akşam yemeklerinde ya da sahillerde bayanlarda görülen halhal çeşitleri bayanlar tarafından çok rağbet görmektedir. Halhal da diğer hızma gibi yöresel bir takı olarak bilinse de esasında Halhal isimli takının hızmaya oranla daha çok Türkler arasında yaygın olduğu bir gerçektir.

halhal-modası

Halhal modellerinde bu sene sadeliğin yanında uzan ve kenarında püskül diye tabir edilen birkaç zincir takıldığı görülebilmektedir. Halhal modelleri arasında bu seneye damgasını vuran ve en çok kullanılan gümüş ve altın modelleridir. Modellerin değişik versiyonlarda hazırlanmış sade ya da uzun modelli halhal çeşitleri olduğu görülebilmektedir. Ayakkabı modellerine göre türleri değişen halhal çeşitleri olabildiğince yaygın hale gelmiştir.

                


YORUMLARBir Cevap Yazın

Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz