Güneş Gözlüğü Seçmenin Püf Noktaları

Güneş Gözlüğü Seçmenin Püf Noktaları

Klasik oval gözlükler,kare yüzlüler için uygundur. Geniş bir alın ve geniş elmacık kemiklerine sahip olduklarından dolayı yumuşak ve kıvrımlı stiller ile sert açılar azaltılabilir. Oval ve büyük boylu tarzda yuvarlak,narin ve kadınsı tasarımlı güneş gözlükleri kare yüz tipi için en uygun olanlarıdır.

Düz ve çerçeveli güneş gözlükleri yuvarlak yüzleri kolaylıkla dengeler. Yuvarlak yüz şekline sahip olanlar için açısal olan dikdörtgen ve geniş çerçeveler en ideal güneş gözlüğü seçimleridir.

Yuvarlak yüzlüler de ise yanak kısımları belirgin olduğu için yüzün üst kısımlarına dikkat çekmek gerekir.Bunun için ise kare gözlükleri tercih etmek doğru bir seçim olacaktır.

Küçük güneş gözlüklerini,yuvarlak yüzlüler tercih etmelidir. Kalp şeklindeki yüzler için de en uygun gözlükler küçük çerçeveli gözlüklerdir. Bu tarz gözlükler geniş alın hatlarını yumuşatarak,sivri çeneyi de kolaylıkla dengelemek için uygundur.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz