Göz Altı Kırışıklıkları Nasıl Giderilir?

Göz Altı Kırışıklıkları Nasıl Giderilir?

Güneş ışınlarının cildimize zararlı etkileri, kullandığımız kimyasal içerikli cilt ürünleri, yaşlanma gibi birçok faktör göz altı kırışıklıklarına neden olabilmektedir. Ama meraklanmayın, doğa bizlere bu tür sorunlar için birçok sağlıklı ürün sunmakta. Ancak öncelikle sağlıklı ve dengeli beslenmeli, yeteri kadar uyumalı ve dinlenmeli, bol su tüketmeli, spor yapmalı, cildimizi güneş ışınlarından ve kimyasal cilt ürünlerinden uzak tutmalı, daha sonra da doğal ürünlerle cildimize düzenli bakım uygulamalıyız. Yine de Göz altı kırışıklıklarını tamamen ortadan kaldırmak asla mümkün olmayacaktır. Ancak doğal yöntemlerle kırışıklıklar geciktirilebilir ya da görünümleri azaltılabilir.

Göz Altları İçin Doğal Ürünler

Sanırım en çok bilinen ve uygulanan ürün salatalıktır değil mi?

Yine cildi besleyici ve nemlendirici özelliği olan üzüm çekirdeği yağı kırışıklarla mücadele için bizlere yardımcı olacaktır.

Doğal yağı ile iyi bir nemlendirici olan Avokado’yu göz altları bölgesine uygulayabiliriz.

Sabah, akşam limon suyu bir pamuk yardımıyla göz altlarına sürülürse bir hafta sonra etkisini gösterecektir.

İçeriğinde bol miktarda A vitamini bulunduran Kayısı çekirdeği yağı, E vitaminince zengin Buğday yağı ve tabiki her derde deva Zeytinyağı göz altı kırışıklıklarında geciktirici ve azaltıcı doğal ürünler olarak dikkat çekmektedir.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz