Göbek Eriten Doğal Kür

Göbek Eriten Doğal Kür

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte, fazla kilolardan kurtulma telaşı tüm bayanların ortak derdidir.

Özellikle de göbek-karın bölgesindeki fazlalıklar, bizleri oldukça rahatsız eder. Sanki bütün kilolar ve yağlar iş birliği yapmışçasına göbeğimize yerleşirler. İşin kötü yanı ise, kolay yerleşmelerine rağmen, bir türlü gitmek de istemezler.

Ne kadar diyet yapıp, kilo vermeye çalışsak da göbeğimizi bir türlü eritemeyiz. Göbek eritme, ne kadar güç gibi görünse de, aslında doğadaki mucize yağlardan yararlanarak bundan kurtulmak mümkün.

Göbek Nasıl Eritilir?

Sorusunun cevabı maske tarifimizde gizlidir. Bu maske sayesinde, kalıcı olan göbek yağlarınızdan kurtulabilir, daha ince ve zarif bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Göbek eriten doğal kür malzemelerini, aktarlarda kolayca bulabilir ve düzenli kullanım sonucunda bu probleminizden kurtulabilirsiniz. Yapımı oldukça pratik ve zahmetsiz olan bu bitkisel maskeyle yağlardan kurtulurken, önceden kapanmayan pantolonunuzun içine girebildiğinizi görecek, hayata daha mutlu bakabileceksiniz.

 

Göbek Eriten Kür  İçin Malzemeler

– 1 yemek kaşığı biberiye yağı
– 1 yemek kaşığı okaliptüs yağı
– 1 yemek kaşığı susam yağı
– 1 yemek kaşığı limon suyu

Kürün Yapılışı ve Uygulanışı

Tüm yağlar ve limon suyu, ağzı kapalı bir şişeye koyulur ve birbirlerine iyice karışmaları için, çalkalanır. Bu karışımdan, günde bir defa göbek bölgesine sürülür ve 4-5 dakika masaj yaparak, cilde nüfuz etmesi sağlanır. Masajın ardından, bir streçle karın bölgesi sarılır ve kür 1 saat bekletilir. Bekleme süresinin ardından, ılık su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz..

Bu karışımı gün aşırı göbek bölgenize sürdüğünüzde, etkisini kısa sürede görebilirsiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz