Genç Kalmak İçin 3 Önemli Sır!

Genç Kalmak İçin 3 Önemli Sır!

Birçok insan modern teknoloji nimetlerini kullanarak genç kalmanın yollarını arıyor. Haliyle istediklerini alıyorlar. Ancak bunun için ödenen paraların miktarı oldukça yüksek. Hayat tarzınıza dikkat ederek ve birkaç konuya özen göstererek, çok para ödemeden de genç kalmanız mümkün! İşte genç kalmak için 3 önemli sır sizlerle!

Uyku Düzenli ve Zamanlı Olmalı

Düzenli ve zamanında uyku uyumak, doğal bir gençlik iksiri anlamına gelmektedir. İnsan vücudu gece saatlerinde melatonin salgılamaktadır. Özellikle karanlık ortamlarda bu gerçekleşir. Bu salgı gece 23.00 ile sabah 05.00 arasında salgılanmaktadır. Bu nedenle doğru zamanda uyumak çok önemlidir. Melatonin salgısı hücrelerin yenilenmesine ve bünyenin düzenlenmesine yardım eder. Bu nedenle düzenli olarak ve doğru saatlerde uyumaya çalışmalısınız.

Maya Kullanımı Sağlık ve Güzellik İçin Önemli!

Maya içeriğinde %50 protein, demir, krom, selenyum, fosfor, çinko, B grubu vitaminleri ve magnezyum gibi değerli vitaminler bulunmaktadır. Bu nedenle mayalı ürünler tüketebilir ya da maya tabletleri kullanabilirsiniz. Eğer ikisi mümkün görünmüyorsa, tableti sütle açabilir ve 1 bardak suya karıştırarak kahvaltı sonrasında tüketebilirsiniz. Bunu düzenli şekilde yaptığınızda cildiniz daha fazla oksijen alacak, cilt dokularınız yeniden yapılanacaktır.

Zeytinyağı

Zeytinyağının hücrelerin yenilenmesine katkısı olduğu bilinmektedir. Güçlü bir antioksidan olan zeytinyağı hem kanseri hem de alzheimer hastalığını önleyen değerli bir gıdadır. Ayrıca cilt sağlığına etki eden zeytinyağı, yaşlanmayı önler, kırışıklığı azaltır ve kuru cildin canlanmasını sağlar.


YORUMLAR


  1. Düzenli beslenme, spor ve kafaya hiçbir şey takmamak. Türk halkı olarak bunların hiçbirini yapamayacağımıza göre kısa yoldan ölümü kabullenip etrafımıza da kabullendirelim.

Bir Cevap Yazın

Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz