Evinizde Olmasını İsteyeceğiniz Kapı Süsü Örnekleri

Evinizde Olmasını İsteyeceğiniz Kapı Süsü Örnekleri

Kapı süsleri dış kapınızda kullanıldığında misafirlerinizi karşılayan ilk aksesuar olması bakımından çok önemli ve anlamlı bir dekoratif aksesuardır. Evinizdeki malzemelerden de üretebileceğiniz kapı süsleri, sizin istekleriniz ve hayal dünyanızla zenginleşen tasarımlarıyla şekillenmektedir.

Çeşitli materyallerden yapabileceğiniz kapı süslerini düğme, çiçek, boncuk, tüy  ve çeşitli detaylarla zenginleştirebilirsiniz.

Kapı süsü yapmak için en önemli olan kısım çember şeklindeki ana çerçevedir. Bunun için sert bir karton satın alarak yuvarlak şekilde kesebilirsiniz. Ardından çevresini kendi zevkinize uygun şekilde çeşitli objelerle ve eşyalarla süsleyebilir, kendi kapı süsünüzü kendiniz yapabilirsiniz. Kapı süsleri sadece dış kapılar için değil artık odaların kapılarına da özel tasarlanarak kullanılmaktadır. Oldukça popüler olan kapı süslerini evinizde kendinizi yapmayı düşünüyorsanız işte size ilham verici kapı süsü tasarımları;


YORUMLARBir Cevap Yazın

Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz