Büyük Beden Kadınlara Giyim Tüyoları

Büyük Beden Kadınlara Giyim Tüyoları

Şıklığın ve mutluluğun bedeni yoktur. Dolayısıyla büyük beden giyinen kadınların da istedikleri tarza uygun kıyafetleri giyerek oldukça şık olabilecekleri yadsınamazken birkaç tüyo sayesinde oldukları bedenden daha zayıf görünebilirler.

Siyah renkte bağımlı olmak zorunda kalan kadınlar artık bir çok markanın kreasyonları ve ürünleri sayesinde farklı renk ve kombinler giyebilirler. Modayı yakından takip eden büyük beden kadınlar da stil önerilerine kulak asarak şıklıklarını tamamlayabilirler.

Siyah renk her zaman dolabınızda bulunurken bunun yanında kahverengi, lacivert, koyu gri gibi renkler kullanabilirsiniz. Vücudunuza ne tam oturan ne de çok bol kıyafetler giymemelisiniz. Bol kıyafetler sizi olduğunuzdan kilolu gösterirken dar kıyafetler de vücudunuza yapışarak kusurların göze batmasına sebep olmaktadır. Bir taytın üstüne güzel bir tunik giymek bu kombinin en iyi örneklerindendir. Hem rahat hem de şık bir stil yakalamış olursunuz.

Çok desenli olmamak koşuluyla desenli ve çizgili kıyafetler tercih edilebilirler. Dar jean tarzlarından vazgeçilmeli ayrıca düşük bel pantolonlarda bacak boyunu kısa göstererek daha kilolu görünmenize neden olurlar. Bu tarz kombinlerin yanı sıra ayakkabı seçimleri de oldukça önemlidir. Ne çok yüksek topuklar ne de yerle bir topuksuz ayakkabılar tercih edilmemelidir. Hafif bir topuk kalçalarınızı yukarıya toparlarken sizi daha uzun ve ince gösterecektir.

Büyük beden kadınlar çoğunlukla koyu renkleri tercih ederken mutlaka açık bir renk ile kombinlenmesi gerekmektedir. Siyah bir pantolon ile bej veya pudra rengi bir bluz oldukça hoş bir stil yaratmaktadır.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz