Bohem Stilin Olmazsa Olmazları

Bohem Stilin Olmazsa Olmazları

Kroşeler,tüyler,danteller ve çiçekler… Vintage, rahat ama romantik hafif bir stil bizimle… Uçuşan etekler ve renkli desenlerle özgür ve adeta sınır tanımayan hippi stili bu sezon geri dönüyor.

Kuş tüyü detaylı sedef küpeler fark yaratmak için birebir. Rahat ve hareketli bir stil sunan bu tür aksesuarlar, farklı stil ve silüetlerle kombine edilerek kullanılabilir. Aksesuarlarda doğal taşlar ve doğallığı simgeleyen tüm detaylar bu tarzdan yana.

Elbisenizin uzun olması ve kumaşının hareketli olması çok önemli. Dantel olan süslü keten elbiseler bu tarza çok yakışıyor.

Mini denim şortlar bohem stilinin aslında olmazsa olmazlarından. Eskilere dönüşü yansıtan yüksek belli denim veya beyaz mini şortlar hippi stilinin popüler seçimleri.

Püsküllü çantalar da bu stile çok yakışıyor. Toprak tonlarındaki bütün aksesuarlar bohem stilin çiçek desenli kıyafetlerine çok iyi gidiyor.

Dantelli veya düze geniş paça pantolonlar bohemlerin sevdiği türden. İspanyol paça pantolonlarda oldukça iyi seçimlerden olacaktır.

Şortları ve etekleri ise onlar kadar rahat bir kıyafetle kombinlemek gerekmektedir. Örme veya dantel üstler farklı modelleriyle özellikle denim şortlarla kombinlenince harika seçimler oluyor.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz