2015 Topuklu Ayakkabı Trendleri

2015 Topuklu Ayakkabı Trendleri

Bayanların her zaman kendilerine has bir giyim tarzları ve kendi yarattıkları modaları vardır. Kendi yarattıkları diyorum çünkü asla birebir modacıların sunduklarını kullanmazlar. Mutlaka kendilerinden de onları yansıtacak bir şeyleri giysilerine katarlar. Bu daha çok takı ve aksesuarlarda karşımıza çıkan bir ayrıntıdır. Kadınların elbise dolabı ne kadar zenginse ayakkabı dolabı da o kadar zengindir. En çok kullandıkları ayakkabılarda topuklu şık ayakkabı modelleridir. Bir bayanın tüm zarafetini topuklu ayakkabılar gözler önüne serer. Onun içinde bayanlar topuklu ayakkabıları her kıyafetleri ile bir şekilde kombinler ve kullanırlar. Bunun için bizde sizlere önümüzde ki sezonun topuklu ayakkabı trendleri hakkında bilgiler vermek istedik.

2015 Topuklu ayakkabı trendleri, önümüzde ki yılda her sezonda olduğu gibi topuklu ayakkabılarda farklı renk ve modellerde daha çok tasarımın ön plana çıktığını görmekteyiz. Özellikle gece kıyafetlerinin yani abiyelerin altına giyilecek olan topuklu ayakkabı modellerinde çok şık tasarımlara rastlamak mümkün. Sivri topuklu ayakkabıları, taşlı ve ışıltılı aksesuarlarla tamamlayan modacılar, her bütçeye uygun bir tasarımı da sizler için piyasaya sunmuş bulunmaktadırlar.

Gündelik hayatın içinde giyilen topuklu ayakkabıları incelediğimiz zamanda ise daha çok dolgu topuklu ayakkabıların göze çarptığını söylemek mümkün. Önümüzde ki sezonda topuklu ayakkabı trendlerinde yine öne çıkan bir farklılıkta renkler. Siyah, kırmızı, mor, yeşil gibi pek çok rengi topuklu ayakkabı modellerinde görmeniz mümkün.


YORUMLAR


  1. jeneratör

    Ayakkabı konusunda bugünlerde Ayşe arman’ın hürriyette bir yazısı çıkacak. Okumanızı ve modellere bir göz atmanızı tavsiye ederim .

Bir Cevap Yazın

Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz