2015 Tesettür Panço Modelleri

2015 Tesettür Panço Modelleri

Tesettür dış giyim modasında panço çılgınlığı, 2015 kış ve sonbahar sezonunda da sürecek görünüyor. Birbirinden hoş detaylar, şık tasarımları ile pançolar, hem modern hem de oldukça rahat.

Şal Pançolar
Kış sezonu ile ağırlığını koyan şal pançolar, sonbahar aylarında başlı başına bir üst olarak kullanılabilecek türden. Klasik kesim pançolara göre daha ince duran şal pançolar, 2015 tesettür dış giyimin en trend parçaları olacak gibi görünüyor. Panço şallar, eteklerde kullanılan işlemeleri ile de zarif bir görünüm yaratıyor.

 

Yakası Kürklü Pançolar
2015 senesinde pançolarda en revaç modeller, kürk detayı kullanılan parçalar. Pançolarda kol ağırlarıyla birlikte kürk detayı yakada da kullanılıyor. Hem zarif hem de gösterişli bir havası olan kürk detaylı pançolar, dişiliği de vurgulayarak her kadına yakışıyor.

 

Yakası Kemerli Pançolar
2015 kış sezonu ile birlikte pançolarda kemer yaka dikkat çekiyor. Özellikle desenli kemer detayı yakalarda kullanıldığında pançolar bir hayli gösterişli duruyor.

 

Kapüşonlu Pançolar
Kapüşon detayı ferace ve kabanlar gibi pançolar da da bir hayli kullanılıyor. Kapüşon detaylı pançolar, dış giyimde spor bir tarz yakalamayı sevenlere hitap ediyor. Bunun yanında kapüşon detayı ile çok klasik ayakkabı ve çantaların iyi bir ikili oluşturmaması, kapüşon detaylı modelleri, sporlaştırıyor.

 

Deri Detaylı Panço
Tesettür dış giyimde deri, pançolarda başarıyla yorumlanıyor. Deri detayların daha çok kol ağzı ve yakalarda kullanıldığı modeller hem zarif hem de modern olmayı sevenlerin rahatlıkla kullanabileceği türden.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz