2015 Tesettür Giyim Modası

2015 Tesettür Giyim Modası

Kapalı bayanların giyim tarzına ve onların giymeyi tercih ettikleri çizgiyi yansıtan giyim şekline tesettür giyim denilmektedir. Tesettür giyim her sezon kendi tarzını ve çizgisini yaratmaktadır. Tesettür giyim modelleri ve çizgileri bir önce ki sezondan belli olmaktadır. Mesela şimdiden önümüzde ki sezonun tesettür giyim modelleri belli olmuş durumdadır.

2015 Tesettür giyim trendleri incelendiğinde ferace ve kapların yine kapalı bayanlarımızın en çok tercih ettikleri sokak giysisi olduğunu görüyoruz. Bunun yanı sıra sokakta giymek için değişik renk ve modellerde olan pardesüler de yeni sezonda öne çıkan sokak giysilerinden bir tanesi olacaktır.

Yine kapalı genç kız ve kadınlarımızın vazgeçilmez aksesuarı olan eşarp ve şallarda bol desenli ve renkli bir sezon sizi bekliyor. Çiçekli, asimetrik şekilli ve leopar desenli baş örtüleri önümüzde ki sezonun en çok göze çarpan modellerini oluşturmakta.

Tesettür giyimin de pantolonlu modellerin daha çok tercih edileceği bir sezon olacak. Pantolon, gömlek ya da pantolon, bluz gibi kombinlerin ağırlıklı olduğu bir sezon olacak. Bu kombinleri tamamlamak içinde yüksek topuklu ayakkabılar ve yine aynı şıklıkta olan çanta modellerini tercih edebilirsiniz.

Tesettür giyiminde uzun kolyeler ve güneş gözlükleri de diğer tamamlayıcı aksesuarlar olarak göze çarpmaktadır. Kırmızı, mor, yeşil, turuncu, ekrü gibi renklerde önümüzde ki sezonun tesettür giyim trendlerini oluşturmaktadır.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz