2015 Moda Trendleri

2015 Moda Trendleri

Her yıl olduğunu gibi önümüzde ki yıl içinde moda trendleri şimdiden belli olmaya başladı. Özellikle bayanların giyim dünyasında ki trendler çoktan belli oldu. Geçtiğimiz sezonun moda çizgilerinden daha farklı ve spor bir çizginin hakim olduğu bir sezon bizleri beklemekte. Giysilerde spor şıklığına rastlamak mümkün olmakla birlikte, klasik çizgiden de çok güzel tasarımlar yeni sezonda sizleri bekliyor.

2015 Moda trendleri oldukça dikkat çekici ve geçmişle, günümüzün karışımı gibi farklı bir çizgide kendini göstermekte. 70’li ve 80’lı yılların boru paça pantolonlarının yanında günümüzde kullanılan özel kesim abiye tulumlarda önümüzde ki sezonda oldukça trend giysiler arasında yer alacaklar. Kalem etek denilen ve genelde diz altına kadar eteklerde son derece moda olacak. Bunların yanı sıra ekoseli, peri kareli kumaşlardan oluşan etek ve pantolon modelleri de vitrinleri süsleyecek.

Gece kıyafetlerinde ise mini etekli abiyeler ve yine mini olan balon etekli abiye modelleri daha çok göze çarpmaktadır. Abiyelerde önümüzde ki sezon en çok tercih edilecek dekolte ise sırt dekoltesi olacaktır.

Yine önümüzde ki sezonda bayanların gece hayatı içinde en çok tercih edilen saç modeline gelecek olursak maşalı saçlar son derece trend olacak. Rahatlığın ve şıklığın bir arada kombinlenerek sunulacağı yepyeni bir sezon 2015 modasında sizleri beklemekte.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz