2015 Kırlent Modelleri

2015 Kırlent Modelleri

Kırlent dekoratif yastık olarak da bilinen, oturma grubu mobilyaları ile uyumlu minik yastıklara verilen addır. Otururken konfor ve rahatı sağlamak için kullanılan bu mini yastıklar günümüzde oturma odalarının süsü olarak da kullanılıyor.

Eviniz için kırlent seçerken modaya uygun olanı değil, evinize uygun olan modeli seçmelisiniz. En çok tercih edilen kırlent modelleri, düz renk ve kare şekilli olan kırlentlerdir. Bu modeller, hemen hemen her türlü mobilya ile uyum sağlayabilir. Mobilya olarak modern görünümlü bir koltuk takımınız var ise takımın rengi ile uyumlu yuvarlak kırlent modelleri tercih edilebilir. Kırlent seçiminde kumaşların da oldukça önemi vardır. Kadife, deri, keçe, dantel ya da farklı boncuk işlemeleri ile ortaya çıkarılmış kırlent modellerinden evinizin ve koltuk takımınızın yapısına en uygun olanlarını seçip kullanabilirsiniz.

Kırlent modeli  seçiminde birbirinden farklı yüzlerce model arasından evinize en uygun olanını seçerek tam bir bütünlük sağlayabilirsiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz